Zasklení terasy izolačním sklem pro Pavla

Protože měl pan Pavel Czikó velmi špatné zkušenosti s konkurencí, rozhodl se oslovit nás. Výsledek? Po 2 letech je vytoužená zimní zahrada hotová – zasklená.

Máte-li zájem o zimní zahradu, pergolu či její zasklení? Buďte opatrní a svého dodavatele si vždy pečlivě prověřte. Za nás mluví roky zkušeností a bezpočet spokojených klientů.

Leden 2024

Zasklení jsme zrealizovali tak, aby si mohl klient užívat brzkého jara z tepla domova.

Zasklení

Zasklení terasy izolačním sklem.

Podjestřábí

Realizace proběhla v malé obci v okrese Liberec.
Obrovské poděkování firmě Vitria, která nám zrealizovala zimní zahradu na velmi vysoké úrovni a špičkové kvalitě. Měli jsme obavy, protože jsme měli špatnou zkušenost s firmou ALgarde, která vybrala zálohu a zimní zahradu nám nepostavila.

O to více jsme byli s manželkou nadšeni, když celá realizace včetně montáže proběhla naprosto bez problémů, a ještě o dva měsíce dříve. Dále velké poděkování patří paní Utlové Svobodové a dále panu Svobodovi s pány montážníky, kteří jak již jsem popisoval odvedli opravdu perfektní práci. Pokud váháte se stavbou zimní zahrady, tak rozhodně s touto firmou Vitria budete nadmíru spokojeni. Víme, o čem mluvíme, bohužel je v této branži hodně podvodníků. Takže závěrem palec nahoru!!!

Další naše realizace

Zimní zahrada pro Lenku nebo pergola pro Vladimíra. Typické i atypické rozměry. Vše vyřešíme s ohledem na Vaše potřeby a přání. Podívejte se, jak jsme si poradili – možná i u Vašich sousedů. 

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma.

Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Kontaktujte nás