Zimní zahrady
pro každého

Stavíme hliníkové zimní zahrady po celé České republice. Kvalitně, rychle a za skvělé ceny. Vyberte si jeden z 10 rozměrů a získejte cenovou nabídku zdarma.

Hliníkové
zimní zahrady
a pergoly

Vyberte si z typizovaných rozměrů hliníkových zimních zahrad a pergol. Jejich výhodou je rychlejší instalace, vysoká kvalita zpracování včetně perfektní izolace a skvělá cena.

od 312 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 7×3 m

Zahrada v rozměrech 7×3 metry je druhou největší zahradou z našeho portfolia. Zároveň patří k nejoblíbenějším produktům.

od 362 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 7×4 m

Zahrada v rozměrech 7×4 metry je největší zahradou z našeho portfolia. V posuvné variantě patří k nejoblíbenějším produktům.

od 290 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 6×3 m

Zákazníky velice oblíbená varianta zimní zahrady 6×3 metry, která dokáže šikovně rozšířit i váš rodinný dům. 

od 336 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 6×4 m

Letošní hit a vůbec nejpopulárnější rozměr. Zahrada 6×4 metrů nabídne skvělý prostor dokonale přilne k vaší fasádě domu.

od 240 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 4×3 m

Zahrada v rozměrech 7×3 metry je druhou největší zahradou z našeho portfolia. Zároveň patří k nejoblíbenějším produktům.

od 265 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 5×3 m

Rozměr 5×3 metry je zákazníky oblíbený zejména ve variantě s posuvným systémem s extrémně snadný ovládáním.

od 310 000 Kč

bez DPH

Zimní zahrada 5×4 m

Střední zimní zahrada s plochou 20 m2. Díky půdorysu 5×4 metry nabízí skvělý rozhled i kreativní možnosti zastínění.

Kontaktujte nás

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.