Pergoly
pro každého

Stavím moderní hliníkové pergoly, které jsou ideálním místem pro chvíle pohody, odpočinku a relaxace s přáteli nebo rodinou. Ráno přijedeme a odpoledne již sedíte pod pergolou u kávy.

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou ideálním místem pro chvíle pohody, odpočinku a relaxace s přáteli nebo rodinou. Moderní vzhled pergol zapadne do jakékoliv zahrady a celkový ráz domu a jeho okolí pozvedne na vyšší úroveň. Pokud po čase zjistíte, že byste chtěli změnu, tak pergola se dá dále využít a předělat například na zimní zahradu.

Realizace

Realizace pergol je u nás poměrně rychlá, ráno přijedeme a odpoledne již sedíte pod pergolou u kávy. Pergolu si můžete vybavit LED podsvícením, zvolit variantu střešní krytiny, buď polykarbonát, nebo bezpečnostní sklo. Každá krytina mý své přednosti, se výběrem Vám rádi poradíme.

od 72 420 Kč

bez DPH

Pergola 4×3 m

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma.
Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma. Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Popis produktu

Pergola je vyrobena z hliníkových profilů, které je možno nastříkat do jakékoliv RAL barvy. Základní barvy jsou antracit, bílá a hnědá. Střešní výplň je tvořena dutinkovým polykarbonátem (čirý, mléčný, bronz) nebo bezpečnostním sklem tl. 8mm. Volba krytiny je závislá na sněhovém pásmu a hloubce pergoly – s volbou Vám rádi poradíme. Pergola se kotví do fasády domu, toto kotvení nemá vliv na celkovou stabilitu domu. Pergolu lze i odstínit designovými baldachýny. Rozměr pergol může být od 2x2m až 7x5m(hloubka).

Větší obytná
plocha

rychlá
realizace

zkušení
montéři

česká
výroba

působnost
po celé ČR

cenová nabídka
zdarma

Naše pergoly obsahují

Větší obytná
plocha

rychlá
realizace

zkušení
montéři

česká
výroba

působnost
po celé ČR

cenová nabídka zdarma

Naše zahrady obsahují

Kontaktujte nás

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.