od 265 000 Kč

bez DPH

Rozměr 5×3 m

Dodání do konce dubna

Objednejte do 31. ledna a získejte garanci dodání do konce dubna 2024.

Záloha pouze 50 %

Požadujeme pouze 50% zálohu na materiál. Zbytek zaplatíte až po převzetí.

Rodinná firma

Naší prioritou je osobní přístup a individuální péče o každého zákazníka.

Hliníková zimní zahrada 5×3 m

Hliníková zimní zahrada 5×3 metrů je skvělým místem k nerušeným chvílím odpočinku. Díky důmyslnému pojezdovému systému si pohodové chvíle s rodinou můžete užívat za jakéhokoliv počasí. V horkých letních dnech zcela jistě oceníte dodatečné zastínění a možnost otevření postranních panelů. Cesta na zahradu či rovnou bazénu nikdy nebyla příjemnější. Při chladnějších večerech naopak využijete tepelné vlastnosti uzavřené zimní zahrady a s přáteli tak můžete v klidu v teple posedět až do ranních hodin. Zahrady stavíme z hliníku, který je lehký, odolný a zcela nenáročný na údržbu. Pro zasklení využíváme bezpečnostní sklo.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma.
Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma. Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Previous slide
Next slide

Popis produktu

Zimní zahrady od společnosti VITRIA patří mezi spolehlivé a velmi propracované hliníkové stavby na míru, které v naší nabídce máme, a protože se držíme hesla, že nic není nemožné a naši zákazníci si zaslouží to, po čem touží, umíme zaměřit a vyrobit i takovou zimní zahradu, kterou si přesně přejete a může se stát dominantou vaší zahrady. Čistá a elegantní konstrukce zimních zahrad poskytne ochranu před nepřízní počasí po většinu roku. Hliníková konstrukce nepodléhá korozi a je stálá vůči povětrnostním vlivům a je tak zcela bezúdržbová.

Technické info

Hliníková konstrukce je doplněna o zastřešení komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 16 mm, který vyniká svojí odolností a zároveň dobrou světelnou propustností. Na Vaše přání můžeme provést zastřešení z bezpečnostního kaleného skla VSG ESG, které vydrží kroupy i větší váhu sněhu. Další variantou je nerozbitné sklo, které ještě více prodlouží životnost celé stavby. Pod skla střechy nabízíme elegantní a oblíbené zastínění baldachýnem na lankách. Obvodový plášť a střešní konstrukce je tvořena hliníkovými profily, které zajišťují prvotřídní stabilitu celého systému. V přední stěně zimní zahrady jsou umístěny posuvné dveře z hliníkového rámu s okny z tvrzeného skla.

Větší obytná
plocha

Rychlá
realizace

Zkušení
montéři

Česká
výroba

Působnost
po celé ČR

Cenová nabídka
zdarma

Naše zahrady obsahují

Větší obytná
plocha

Rychlá
realizace

Zkušení
montéři

Česká
výroba

Působnost
po celé ČR

Cenová nabídka zdarma

Naše zahrady obsahují

Kontaktujte nás