Zasklení pergoly

Pokud již máte hotovou pergolu a chtěli byste si užívat letních paprsků, i když nemají takovou intenzitu jako v letním období, máme pro vás řešení v podobě jejího zasklení.

Zasklení

Protáhněte si sezonu tím, že se můžete vyhřívat za sklem a relaxovat v jarních a podzimních měsících a dopřávat si pohodlí. Zasklení funguje i jako tepelný nárazník, to znamená, že v chladných měsících se Vám zvýší i teplota v přilehlých vnitřních prostorách. Zasklení chrání proti povětrnostním vlivům a hluku, snižuje tepelné ztráty, avšak nemá stejné izolační vlastnosti jako obvodové zasklení budov, protože se jedná o zasklení bez přerušených tepelných mostů.

Previous slide
Next slide

Zasklívací systém Termo plus

Rámový posuvný zasklívací systém pro zasklívání pergol, stavebních otvorů a zimních zahrad.

Přednosti zasklívacího systému TERMOplus využijete na místech, kde stavební podmínky, nebo estetické požadavky zákazníka nedovolí použít standardní bezrámový způsob zasklení. Umožňuje zasklívat stavební otvory až do výše 300 cm, přičemž výplň si vyberete z různých typů plošných výplní, včetně ditermických skel. TERMOplus ocení zejména ti, kteří hledají funkční, variabilní a bezúdržbový zasklívací systém s dlouhou životností. Sestavy je možné volit v provedení dvojdílnémosmidílném, přičemž je možná jejich vzájemná kombinace. Jednotlivé dílce jsou mezi sebou v uzavřené poloze propojeny profilovým zámkem a tak je zamezeno možnému zatékání a profukování i za méně příznivého počasí. Celý systém je vyroben z nekorodujících materiálů a s povrchovou úpravou dle přání zákazníka.

Orientační cena bez DPH za m2 zasklení se pohybuje

od 5 000 kč

do 7 800 Kč

v závislosti na typu výplní a madel.

Previous slide
Next slide

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma.
Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma. Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Previous slide
Next slide

Větší obytná
plocha

Rychlá
realizace

Zkušení
montéři

Česká
výroba

Působnost
po celé ČR

Cenová nabídka
zdarma

Větší obytná
plocha

Rychlá
realizace

Zkušení
montéři

Česká
výroba

Působnost
po celé ČR

Cenová nabídka zdarma

Zasklení obsahuje

Kontaktujte nás