Zimní zahrada.
Milanův splněný sen

Milanovým snem bylo mít doma zimní zahradu – místo, kde by s manželkou mohli trávit volný čas a relaxovat. V roce 2023 jsme mu jej pomohli zrealizovat. Podívejte se, jak se nám realizace vydařila.

Sníte jako Milan o zimní zahradě nebo pergole? Napište nám. Společně se domluvíme.

Září 2023

Zimní zahradu měl Milan k dispozici tak, aby si v ní mohl užít prodloužené babí léto.

Zimní zahrada

Realizovali jsme atypickou zimní zahradu o rozměrech 7 x 4 m.

Jablonec nad Nisou

Zimní zahradu jsme pro Milana zrealizovali v Libereckém kraji.
Chtěli bychom poděkovat firmě Vitria za realizaci zimní zahrady naší rodiny. Celý tým pracoval na velmi profesionální úrovni – počínaje jednatelkou, paní Svoboda Uttlovou, která se zákazníkem komunikuje rychle, efektivně, s respektem a pochopením pro jeho individuální zadání. Skupina, která realizuje zakázku na místě, je velmi seriózní, zručná, odvádí svou práci bez závad. Všechny důležité momenty stavby jsou pečlivě konzultovány se zadavatelem k jeho plné spokojenosti.

V oblasti hodnocení cena – výkon můžeme fimu Vitria bez váhání doporučit. Jsme rádi, že jsme si pro realizaci naší atypické zimní zahrady vybrali právě tuto firmu. Milan a Zuzana Pechovi, Jablonec nad Nisou

Další naše realizace

Zimní zahrada pro Lenku nebo pergola pro Vladimíra. Typické i atypické rozměry. Vše vyřešíme s ohledem na Vaše potřeby a přání. Podívejte se, jak jsme si poradili – možná i u Vašich sousedů.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma.

Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Kontaktujte nás