od 199 000 Kč

od 239 600 Kč

včetně DPH

Zimní zahrada
4×3 m se slevou 20 %
a pergola za akční cenu!

Cenová bomba! Využijte lednovou akci na zimní zahrady a pergoly 4×3 metry se zaměřením, montáží a dopravou zdarma.

Akce skončila!

od 199 000 Kč

nyní

včetně DPH

Hliníková zimní zahrada 4×3 m

Hliníková zimní zahrada 4×3 metrů je skvělým místem k nerušeným chvílím odpočinku. Díky důmyslnému pojezdovému systému si pohodové chvíle s rodinou můžete užívat za jakéhokoliv počasí. V horkých letních dnech zcela jistě oceníte dodatečné zastínění a možnost otevření postranních panelů. Cesta na zahradu či rovnou bazénu nikdy nebyla příjemnější. Při chladnějších večerech naopak využijete tepelné vlastnosti uzavřené zimní zahrady a s přáteli tak můžete v klidu v teple posedět až do ranních hodin. Zahrady stavíme z hliníku, který je lehký, odolný a zcela nenáročný na údržbu. Pro zasklení využíváme bezpečnostní sklo.

od 119 000 Kč

nyní

včetně DPH

Hliníková pergola 4×3 m

Pergola nabízí vysoce kvalitní hliníkové zastřešení Vaší terasy až do rozměrů 7×4 m, střecha pergoly je tvořena komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 16 mm nebo bezpečnostními skly VSG ESG. Délka není omezena. Pergolu je možné dodat v jakékoliv RAL barvě dle Vašeho výběru. Nosná konstrukce pergoly je tvořena hliníkovými hranoly 10x10 cm s povrchovou úpravou práškovou barvou, která je bezúdržbová a vysoce odolná proti povětrnostním vlivům. Pergola má klasický okap pro svod dešťové vody. Lze ji rozšířit na zimní zahradu pomocí zasklení boční stěn a čelní stěny. Posuvné zasklení stěny funguje jako zábrana proti větru, ale zároveň je možné po odsunutí přes tuto stěnu procházet. Je možné dodělat později.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma.
Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Cenovou nabídku na míru vám připravíme zcela zdarma. Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář.

Previous
Next

Popis produktu

Zimní zahrady a pergoly od společnosti VITRIA patří mezi spolehlivé a velmi propracované hliníkové stavby na míru, které v naší nabídce máme, a protože se držíme hesla, že nic není nemožné a naši zákazníci si zaslouží to, po čem touží, umíme zaměřit a vyrobit i takovou zimní zahradu, kterou si přesně přejete a může se stát dominantou vaší zahrady. Čistá a elegantní konstrukce zimních zahrad poskytne ochranu před nepřízní počasí po většinu roku. Hliníková konstrukce nepodléhá korozi a je stálá vůči povětrnostním vlivům a je tak zcela bezúdržbová.

Technické info

Hliníková konstrukce je doplněna o zastřešení komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 16 mm, který vyniká svojí odolností a zároveň dobrou světelnou propustností. Na Vaše přání můžeme provést zastřešení z bezpečnostního kaleného skla VSG ESG, které vydrží kroupy i větší váhu sněhu. Další variantou je nerozbitné sklo, které ještě více prodlouží životnost celé stavby. Pod skla střechy nabízíme elegantní a oblíbené zastínění baldachýnem na lankách. Obvodový plášť a střešní konstrukce je tvořena hliníkovými profily, které zajišťují prvotřídní stabilitu celého systému. V přední stěně zimní zahrady jsou umístěny posuvné dveře z hliníkového rámu s okny z tvrzeného skla.

Větší obytná
plocha

rychlá
realizace

zkušení
montéři

česká
výroba

působnost
po celé ČR

cenová nabídka
zdarma

Naše zahrady a pergoly obsahují

Větší obytná
plocha

rychlá
realizace

zkušení
montéři

česká
výroba

působnost
po celé ČR

cenová nabídka zdarma

Naše zahrady a pergoly obsahují